Rowery

rowery  

 

Jeżdżąc na rowerze chudniesz, wzmacniasz mięśnie nóg, nie tracisz czasu w korkach, oszczędzasz pieniądze, a przy okazji nie zanieczyszczasz środowiska. Dlatego właśnie rower to nasz ulubiony środek komunikacji i będziemy nagradzać tych, którzy będą z niego korzystali na co dzień.

Mamy dla Was przygotowane 210 miejsc parkingowych dla rowerów w garażu podziemnym na poziomach -1 i -2 oraz miejsca postojowe dla kurierów i gości zlokalizowane na zewnątrz Eurocentrum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZATNIE I PRYSZNICE

 

Na kondygnacji -2 w budynku Alfa funkcjonuje damska i męska szatnia z prysznicami dla rowerzystów. Dysponujemy również 88 szafkami (44 damskie i 44 męskie), w których rowerzyści mogą pozostawić swoje prywatne rzeczy. Szafki są zamykane i po 12h automatycznie się otwierają, dlatego też prosimy pamiętać o zabieraniu z nich swoich rzeczy. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem korzystania z szafek, który wywieszony jest wewnątrz pomieszczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMOOBSŁUGOWE STACJE
NAPRAWY ROWERÓW

 

Ponadto w garażu podziemnym na kondygnacji   -2 przy szatniach dla rowerzystów oraz na zewnątrz budynku znajdują się dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów. Stacje wyposażone są w klucze, śrubokręty i pompkę, czyli możecie Państwo naprawić rower bez konieczności wizyty w serwisie! Zapraszamy do korzystania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETURILO

 

Pod budynkiem Alfa do Państwa dyspozycji jest stacja rowerów miejskich Veturilo z 15 stanowiskami.
Całą sieć wypożyczalni Veturilo znajdziecie pod tym linkiem:
www.veturilo.waw.pl

rowerymapa